מרתון ירושלים 2018

בזכות קהילה תומכת ויוזמה קהילתית ספונטנית, חברותיה של דניאלה ז"ל אחיותיה, הצטרפו יחד לריצת מרתון בירושלים, ביום שישי 9 במרץ 2018, כדי לתמוך בבית דניאלה. לשמחתנו, 135 רצים נרשמו למרתון!

ערב המרתון בערב פסטה בבית הפרדס, הדסה פרדס שתפה אותנו במוטיבציה העמוקה שלה בהקמת בית דניאלה. צעירים רבים נאבקים בימים אלו בבעיות רגשיות והיא רוצה להעניק להם את מה שהיה חסר לדניאלה . נוסף על כך, עופר ביטון, המטפל באמצעות כלבים של דניאלה, שיתף בניסיונו בעבודה עם דניאלה על אודות יעילותה של התרפיה דרך בעלי החיים. זאת ועוד, שרה מלכה אייזן עדכנה את הקהל על התקדמותנו המעשית בהפיכת הגשמת החזון של בית דניאלה מחזון למציאות.

החדשות המרגשות ביותר:

הרצה המובילה שלנו, בת הדודה בטי דויטש, אם לחמישה ילדים צעירים, הגיעה למקום הראשון בקטגוריית הנשים, בריצה של 42 ק"מ במשך 3 שעות, 9 דקות ו-48 שניות!

זה היה המרתון השלישי של בטי, אך זו הייתה הפעם הראשונה שהשתתפה במרתון ההררי הירושלמי המאתגר במיוחד. בטי אמרה: "הזיכרון של דניאלה והסיכוי להקים את בית דניאלה מקלט לבני נוער שסובלים כפי שהיא סבלה עוררו בי את המוטיבציה לרוץ הכי מהר שאני יכולה!"

בעבר בטי הגיעה למקום השישי בחצי מרתון שאירע בתל-אביב ב- 23 בפברואר 2018. בשנה שעברה היא רצה במרתון תל-אביב בעודה בחודש השביעי להריונה, וקיבלה אפילו את ברכת אביה, רופא הנשים OB-GYN. בית דניאלה כל כך גאה בבטי ואנו מצפים לחלוק עמה עוד הרבה ריצות מרגשות בעתיד!

ברכות לבטי על ניצחונה ותודתנו אליה על תרומתה לבית דניאלה להרחבה לחץ : כאן

Imperial