בית דניאלה

Imperial

מרכז יום שיקומי לנוער

הסיפור שלנו

למה בית דניאלה?

דניאלה פרדס הייתה ילדה אוהבת, מלאה בשמחת חיים וכוחות, עד שבגיל 13 וחצי, מחלת האנורקסיה השתלטה עליה. לאחר אשפוז שארך כשלושה חודשים, דניאלה לא הייתה מספיק בריאה כדי לחזור לבית הספר או לחברים שהיא כל כך אהבה. בתוך חוסר האונים, דניאלה מצאה מקום אחד אשר היווה עבורה אי של נחת - הכלבייה של עופר במושב אורה. אומנם יכולתה של דניאלה לאהוב את עצמה הייתה מוגבלת, אך דאגתה לכלבים הייתה אינסופית. כל בוקר ללא יוצא מן הכלל, היא הייתה מעבירה כשלוש שעות בטיפול ובטיפוח הכלבים. בממלכתה המוגנת, היא זיהתה את צרכיהם של הכלבים, לקחה אחריות- ואפילו ייעצה לווטרינר.
כעבור מספר חודשים, הגיע הזמן לשלב את דניאלה חזרה אל תוך החברה. אמא של דניאלה, הדסה-חיפשה תוכנית חינוכית טפולית שתוכל לספוג, להגן, ובמקביל להחזיר אותה חזרה אל העולם והחברה. החיפושים הנוקבים הותירו אותה ללא מענה מתאימה. ב11 בדצמבר 2017, בגיל 14, דניאלה שמה קץ לחייה. בית דניאלה הוקם כדי לתת מענה הכולל טיפול באמצעות כלבים, לאותם נערים הסובלים מקשיים רגשיים, המחפשים את השלב השיקומי הראשוני הכל כך קריטי.

מהו בית דניאלה?

מרכז יום שיקומי, בית דניאלה חותר לספק תכנית טיפולית ומחסה קצרי-טווח לבני נוער המעצימה אותם עם הכישורים הדרושים למעבר מוצלח בחזרה אל משפחותיהם, בתי הספר שלהם והקהילה. מתוך הערכה לחשיבותו של תפקיד המשפחה, בית דניאלה גם עוזר להורים להבין, להכיל, ולהתמודד עם הילד שלהם. ממוקם בסביבה פסטורלית ובדגש על טיפול באמצעות בעלי חיים, בית דניאלה משתדל לחזק את האני הבריא של המטופל ולפגוש ולתמרן עם החלקים הלא-בריאים ,באווירה המעודדת אחריות ואיזון.

למי המרכז נועד?

בני נוער הגרים בבית, בגילאי 12-18. לא- מגזרי למרות שיש פנימיות והוסטלים רבים המיועדים לבני נוער מאותגרים עם בעיות נפשיות, אנו מבקשים לפתוח מרכז יומי מקצועי שיאפשר לבני הנוער הללו להישאר בבית – תוך העצמת הנער או הנערה ובד בבד העצמת משפחותיהם לקלוט אותם ולהכילם, עם כל הקשיים הכרוכים בכך., בית דניאלה גם יתן מענה לבני נוער המצויים במעבר מאשפוז בבית חולים לחזרה ללימודים בבית הספר. בית דניאלה אינו מיועד לבני נוער עם צרכים מיוחדים, בני נוער בעלי מחלת נפש חמורה הזקוקים לאשפוז, למכורים לסמים/אלכוהול או לנוער בסיכון ללא מסגרת משפחתית תומכת, פושעים או כאלה המהווים איום על אחרים.

עוד תמונות!

אודותנו

צוות שלנו


ד"ר הדסה יעקובוביץ פרדס, מייסדת, מנכ"לית בקו
הדסה בעלת דוקטורט במדעי המחשב ותואר MBA. ניסיונה המקצועי בחברות היי-טק ובניהול תכנית המדע לאבטחת מידע ב-NATO העניק לה יכולות יזמיות, ויכולת הפיכת חזון למציאות בהקמת פרויקטים ובניהולם. מקצועיות זו משתלבת עם נחישותה להקמת מקלט ומרכז שיקומי לנוער בירושלים הזקוק לו כל כך.
שרה מלכה אייזן, מנכלי"ת ,בקו
הקריירה הרבגונית של שרה מלכה יוצרת מיזוג של חינוך, יחסי ציבור ואקטיביזם. עם התמחות בחינוך למבוגרים, היא לימדה ב"מעיינות" במסגרת Shappel’s Mayanot, ובמת"ן – מכון תורני לנשים. כמקצוענית בתחום של יחסי ציבור, לקחה שרה מלכה ארגונים בלתי ידועים שבהם האמינה והציבה אותם על המפה. החל מקידום רווחתם של ילדים מעוטי יכולת ועד העצמה כלכלית לחרדים, שרה מלכה מביאה חזון, להט, ושכנוע יחד עם מחויבות עמוקה למטרה של שינוי חברתי.
פרופ' יואב כהן, פסיכיאטר
פרופ' יואב כהן, דוקטור לרפואה, הוא מנהל מחלקת הילדים והנוער במרכז הירושלמי לבריאות הנפש, בי"ח 'איתנים' על שם דונלד כהן. הוא פרופסור עמית לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, שם הוא שירת כיו"ר המחלקה (2013-2017). פרופ' כהן רכש את הדוקטורט שלו בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, והתמחה כפסיכיאטר לבוגרים, לילדים ולמתבגרים במרכז הרפואי הדסה. ד"ר כהן עובד למען בית דניאלה בתהליך הקמתו וידריך את סגל בית דניאלה לאורך הדרך במסגרת השותפות של בית דניאלה עם בי"ח איתנים.
ד"ר רחל בכנר-מלמן, PhD פסיכולוגית קלינית וחוקרת
ד"ר רחל בכנר, מייסדת ומנהלת של קולי, המרכז הירושלמי להחלמה מהפרעות אכילה, היא פסיכולוגית קלינית המתמחה במחקר ובטיפול בהפרעות אכילה. היא מרצה בכירה בתכניות לתואר מוסמך בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין ובעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. ד"ר בכנר פרסמה למעלה מ-60 מאמרים ופרקי ספרים שעברו ביקורת עמיתים, והיא מופיעה באופן קבוע בכנסים בישראל ובחו"ל. היא חברה ב-Eating Disorders Research Society היוקרתי, חברה בוועד המנהל של האקדמיה (הבינלאומית) להפרעות אכילה (Academy for Eating Disorders - AED) ויו"ר העמותה הישראלית למניעה, טיפול ומחקר בהפרעות אכילה.
מאיר אפרתי, מנהל קליני
מאיר הינו בעל תואר MA בפסיכולוגיה קלינית מטעם אוניברסיטת בר-אילן, מומחה בטיפול במבוגרים, ילדים ובני נוער ומוסמך כמדריך בפסיכותרפיה בפסיכולוגיה קלינית. מאיר פיתח מודל הדרכה מערכתית-קלינית המבנה הפעלה מקצועית קלינית כוללת בתוך מסגרות חינוך וטיפול. מאיר מכשיר, מדריך ומייעץ לצוותים מקצועיים בפנימיות טיפוליות ופוסט-אשפוזיות, בבתי ספר פוסט-אשפוזיים ובפנימיות חינוכיות במסגרת המנהל לחינוך התיישבותי של משרד החינוך. כמו כן, מאיר מדריך ומכשיר פסיכולוגים ועו"סים להדרכה מערכתית-קלינית במסגרת מנהל החינוך ההתיישבותי ובמסגרת שירות פסיכולוגי-חינוכי.מאיר גם מטפל בקליניקה פרטית ומדריך פסיכולוגים, עובדים סוציאלים ופסיכותרפיסטים מתחומי האומנות וההבעה.
בבית דניאלה, מאיר מנחה את תהליך החשיבה הקלינית, זיהוי הצרכים, בניית מודל ההפעלה, בניית תוכניות הטיפול הפרטניות ומדריך את הצוות בליווי התהליך הפרטני והקבוצתי.
עופר ביטון, מנהל תפעולי, מנהל טיפול באמצעות כלבים
חלוץ בטיפול באמצעות כלבים בישראל, עופר החל את עבודתו בתחום בשנת 2005, עם הקמת בית ספר לטיפול באמצעות כלבים באוניברסיטת בר אילן. כיום הוא יושב כראש חוג לטיפול באמצעות כלבים בקמפוס ברושים בתל אביב. בנוסף להיותו מטפל כלבים מנוסה, עופר מכשיר צוותים טיפוליים במסגרות שונות בארץ ונותן שירותי יעוץ לכלביות ולמוסדות טיפוליים כאחד.

בשנת 2010 הקים עופר את הכלבייה הטיפולית הראשונה בישראל, במעון לנערות בסיכון. הכלבייה הטיפולית משרתת בני נוער בסיכון מהמכון ומחוצה לו, וקבוצות של נערים בעלי צרכים מיוחדים. בין היתר, עופר מעניק שירות למחלקה הפסיכיאטרית לילד ולמתבגר בבית החולים הדסה.
ד"ר נוגה דוד, פסיכולוגיד"ר נוגה דוד, פסיכולוגית קלינית
מורן בן דב פרידמן, עובדת סוציאלית
מורן סיימה לימודי תואר ראשון לעבודה סוציאלית במכללת ספיר. היא עבדה בשדרות כעו"ס ורכזת פיתוח חוסן קהילתי במרכז חוסן בעיר הנותן מענה לאוכלוסייה סביב הטראומה המתמשכת בשל האיום הביטחוני, תפקיד שדרש בניית שיתופי פעולה, הקשבה לצרכים של האוכלוסייה, ויצירה ופיתוח מענים יחד עם הקהילות התואם לצרכים שלהם.

וכעו"ס בתפיסת הטיפול המשפחתי במרכז הורים מתבגרים סביב משברים בגיל ההתבגרות במהלכו התקיימו הדרכות הורים, מפגשים דיאדים, ועבודה מול הרווחה והמסגרות החינוכיות כדי להעצים את הכוחות של הנער ושל ההורים ואת הקשר ביניהם כדי לעזור לנער ולמשפחה לעבור את התקופה המורכבת ולצמוח ממנה.

דירקטוריון
ד"ר הדסה יעקובוביץ

יו"ר ומייסדת בית דניאלה

לאה מלמד

תזונאית קופת חולים לאומית

דוד לואיס

סמנכ"ל מכירות ושיווק ננוניקס הדמיה בע"מ מנכ"ל, InZiv

עליזה ענבל

מנהלת תכנית פירס לחדשנות ופיתוח בינלאומי אוניברסיטת תל אביב

קרן איצקוביץ

אמא מקצועית

רפאל גוז

רו"ח, דלויט Deloitte , ישראל ועדת ביקורת בית דניאלה

איריס שטרק

רו"ח מייסדת, ומנהלת שותפה שטרק את שטרק רואי חשבון

ועד היגוי

פרופ' אליוט מ. ברי, MD, חבר הקולג' המלכותי לרופאים
פרופ' אליוט ברי בעל תואר רופא מאוניברסיטת קימברידג' והקולג' המלכותי לרופאים בלונדון, קיבל פרסים על הצטיינות ברפואה. מומחה לבעיות פסיכו-חברתיות הקשורות בהפרעות אכילה וויסות משקל הגוף ולמחלות כמו אנורקסיה ובולימיה נרבוזה וכן בחולים עם משקל יתר, וליתרונות התזונה הים-תיכונית; מחקריו המעבדתיים מתמקדים בהשפעות התזונה על התפקוד הקוגניטיבי. על-סמך מחקריו הוא פיתח ופרסם את המושגים של "טיפוס חברתי" כדי להבין כיצד בני אדם מתמודדים עם לחצים ומצוקות בחייהם ועם מחלות כרוניות באופן כללי, ובמיוחד עם חוסר בטחון תזונתי. ברי פרסם למעלה מ-270 מאמרים ופרקים מתוך ספרים. הוא שירת כמדען אורח ב-MIT, כ-Distinguished Visiting Scholar ב-Christ's College בקמברידג' וכפרופסור אורח באוניברסיטת ייל. ד"ר ברי שימש כיועץ למען ארגון הבריאות העולמי, הבנק העולמי, ועבור ממשלת סרביה בנושאי בריאות הציבור ותזונה. הוא היה מנהל בית ספר בראון Braun School of Public Health & Community Medicine (בשנים 2003-2006) ושימש כראש המרכז לשיתוף פעולה בבניית יכולות בריאות הציבור של ארגון הבריאות העולמי (2007-2013). בארי היה יועץ בארגון המזון והחקלאות של האו"ם ברומא (2013-2014), שם בעקבות הפיתוח והפרסום של "אינדקס התזונה העולמי" על-ידו, הוא פעל לפיתוח אינדיקטורים לבטחון תזונתי ולקיימות. ברי מעורב כעת כעורך ראשי שותף של אנציקלופדיה לבטחון תזונתי וקיימות בת שלושה כרכים (בהוצאת Elsevier) וכן כעורך ראשי מיוחד עבור המגזין Nutrition and Environmental Sustainability כחלק מפרויקט Frontiers in Nutrition תחומי אחריות אלה שלו מסתדרים היטב עם חברותו הנוכחית ב- Multistakeholder Committee on Sustainable Food Systems של האו"ם, כחלק מתכנית המסגרת לעשר שנים.
ד"ר ג'ני גולדשטיין, MD
ד"ר גולדשטיין רכשה את התואר שלה כרופאה מהקולג' לרפואה של אוניברסיטת ניו יורק State University of New York Downstate College of Medicine , והיא פסיכיאטרית מדופלמת לבוגרים ולילדים בארה"ב. לפני עלייתה, היא שימשה כמנהלת בית החולים לטיפולי יום לילדים ולמתבגרים ב- Zucker Hillside Hospitalבניו יורק.

ד"ר גולדשטיין מקיימת פרקטיקה פרטית בנוה דניאל, גוש עציון. היא שימשה כמרצה בבית הספר לרפואה על-שם סאקלר באוניברסיטת תל אביב, ועבור ארגונים כמו צה"ר, "קו לנוער", "שלוה", ו Torah in Motion-ובמפגש השנתי של האקדמיה האמריקנית של פסיכיאטרים לילדים ולנוער. ד"ר גולדשטיין גם מפקחת על מטפלים אחרים ומספקת הדרכה והשתלמויות לסגל של בתי ספר. היא חברה בקבוצת אנשי מקצוע הפועלים להגברת החינוך והמודעות אודות התעללות מינית המתחוללת בקהילות מסוימות בישראל, ומייעצת במרכז לטיפולי טראומה בשדרות, שם היא עובדת עם משפחות שנפגעו מהטרור ומהמלחמה באזור עוטף עזה.
ד"ר רחל בכנר-מלמן, PhD פסיכולוגית קלינית וחוקרת
ד"ר רחל בכנר היא פסיכולוגית קלינית המתמחה במחקר ובטיפול בהפרעות אכילה. היא מרצה בכירה בתכנית לתואר מוסמך בפסיכולוגיה קלינית במרכז האקדמי רופין, והיא מייסדת ומנהלת "קולי", המרכז הירושלמי להחלמה מהפרעות אכילה. ד"ר בכנר-מלמן פרסמה למעלה מ-60 מאמרים ופרקי ספרים שעברו ביקורת עמיתים, והיא מופיעה באופן קבוע בכנסים בישראל ובחו"ל. היא חברה ב- Eating Disorders Research Society היוקרתי, מנהלת יישוג באקדמיה (הבינלאומית) להפרעות אכילה (AED - Academy for Eating Disorders) ונשיאת ה"עמותה הישראלית לטיפול, חקר ומניעת הפרעות אכילה".
כל בתי החולים בירושלים שבהם מחלקות למתבגרים מיוצגים בוועדת ההיגוי שלנו:
פרופ' יואב כהן MD, בית חולים איתנים
פרופ' יואב כהן, דוקטור לרפואה, הוא מנהל מחלקת הילדים והנוער במרכז הירושלמי לבריאות הנפש, בי"ח 'איתנים' על שם דונלד כהן. הוא פרופסור עמית לפסיכיאטריה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, שם הוא שירת כיו"ר המחלקה (2013-2017). פרופ' כהן רכש את הדוקטורט שלו בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, והתמחה כפסיכיאטר לבוגרים, לילדים ולמתבגרים במרכז הרפואי הדסה. ד"ר כהן עובד למען בית דניאלה בתהליך הקמתו וידריך את סגל בית דניאלה לאורך הדרך במסגרת השותפות של בית דניאלה עם בי"ח איתנים.
ד"ר איילת מלצר, MD, בית חולים "הדסה"
ד"ר איילת מלצר היא רופאה בכירה ביחידה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר, ובמחלקה לפסיכיאטריה במרכז הרפואי הדסה. מנהלת התכנית לטיפולי יום. ד"ר מלצר מייצגת את בית חולים הדסה בוועדת ההיגוי שלנו.
אורי פינוס MSW
הנו מטפל פסיכותרפיסט ועובד סוציאלי קליני בכיר המתמחה בתחומים של פתולוגיה חמורה במתבגרים ובפיתוח שירותי בריאות הנפש, בעל נסיון בתחום של למעלה מ-30 שנה. הוא אחד המייסדים של העמותה הישראלית למניעה, טיפול ומחקר בהפרעות אכילה, ושימש בעבר כמזכיר העמותה וכן כגזבר. אורי היה מעורב בפיתוח של מספר שירותי בריאות נפש למתבגרים בירושלים והיה מנהל היחידה לטיפול יום פסיכיאטרי לבני נוער במרכז רפואי הדסה בשנים 1997 עד 2014.
מיכל חטב כהן, עו"ד, MA
מיכל היא עורכת דין בהכשרתה, בעלת תואר שני בלימודי מיגדר (סיימה בהצטיינות יתרה) וסיימה שנתיים לימודים בבית הספר למנהיגות חינוכית של מכון מנדל, שכללו לימודי סוציולוגיה, פילוסופיה, חינוך ויהדות, וכן לימודים לתעודת הוראה, וקורס מנהלים.

במסגרת ההתמחות בלימודי המשפטים מיכל התמחתה בתחום המעמד האישי, וכן בפרקליטות המדינה. לאחר מכן מיכל עבדה עשר שנים כיועצת משפטית במשרד הרווחה, במסגרת זו ניהלה תיקי אימוץ, הליכים משפטיים בנוגע להתעללות בילדים, נושאי אפוטרופסות לאנשים עם צרכים מיוחדים ולילדים בסיכון, וכן העניקה ייעוץ משפטי לאגפים השונים במשרד הרווחה.

בספטמבר 2006 התחילה לעבוד באשלים. 3 שנים היתה עוזרת מנכ"ל, ועבדה לצד ד"ר רמי סולימני. לאחר שלוש שנים, רצתה להיות יותר קרובה לשטח, ולעסוק בעשייה בשדה, וביקשה לעבור לתחום ילדים עם צרכים מיוחדים, שם פיתחה מספר תכניות עבור משפחות. בין היתר פיתחה את המרכזים למשפחה למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, תוכנית שאומצה ע"י משרד הרווחה, ופועלת בעשרות ישובים ברחבי הארץ. בשנת 2017 נפתח באשלים תחום ייחודי למשפחות, וכעת, במסגרת תחום זה היא מפתחת תכניות לכלל המשפחות בישראל.
ניסים סמדג'ה, יועץ
ניסים מפקח בחסות הנוער*, ולימים ניהל מוסדות לנוער בסיכון. הוא גורם מוביל בפיתוח ויישום הכשרה מקצועית ופיקוח בעלי מקצוע בתחום. בעל הכשרה אקדמית בעבודה סוציאלית ויעוץ ארגוני, ניסים משלב בין שתי הדיסציפלינות בעבודתו הנרחבת עם בני נוער בסיכון לאחר 30 שנות ניסיון בתחום. בין שאר פעילויותיו, פיתוח יוזמות המרתף (תיאטרון חדשני לנוער בסיכון), והכלבייה הטיפולית במכון מסילה (מכון לנערות מתבגרות בסיכון גבוהה). הוציא לאור ספר על תפיסת ההתערבות בחסות הנוער "מסע החסות אל הנוער" הוצאת ענב.

ניסים מרצה בתחום הטיפול במכללת סמינר הקיבוצים ומכללת ברושים, מדריך ומלווה צוותים וארגונים בתחומי הטיפול, החינוך והתפתחות הארגונית בתכנית העמיתים של "בית הספר למנהיגות חינוכית- מנדל", ו"בית הספר ראיה לתקשורת מקדמת".
ריי אדלר, MSW
גב' אדלר סיימה את לימודיה ב- Yeshiva University עם תואר מאסטר בעבודה סוציאלית ועבדה בתחום במשך למעלה מ-35 שנים, בעיקר בתחום של פיתוח קהילתי. היא עבדה בקנדה, בארה"ב ובבריטניה עם מהגרים, קשישים, ומתבגרים והתמקדה בנושאים של בריאות הנפש, שכול ובעיות פוריות. ריי עשתה שימוש בנסיונה הרחב בייעוץ לארגונים במערכות הפיתוח שלהם, פיקוח על אנשי מקצוע ומתנדבים, ועבודה עם קבוצות בין-תחומיות. גב' אדלר מתעניינת במיוחד בפיתוח שירותים חדשניים לטיפול בקהילה.
קרולין כהן, Msc (LSE), CQSW, MBACP (Accred), AMBICA
קרולין כהן היא עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית ויועצת לבעיות פוריות. קרולין עבדה הן במסגרות רשמיות (בתי חולים, פרקטיקה כללית, שירותים חברתיים) והן במסגרות התנדבותיות עם פרטים ועם זוגות בלונדון, בריטניה. מאז 1998 קרולין משמשת כמנהלת כבוד, עובדת סוציאלית ראשית וכפסיכותרפיסטית בארגון הצדקה הבריטי Chana, התומך בזוגות ובפרטים המתמודדים עם בעיות פוריות.

קרולין מקיימת פרקטיקה פרטית במסגרתה היא עובדת עם פרטים וזוגות המתמודדים עם טראומה, טראומה מורכבת, התעללות והזנחה בעבר, חרדה, דיכאון, ובעיות במערכות יחסים. קרולין עובדת בגישה תיאורטית הומניסטית אינטגרטיבית עם דגש חזק על מודל הטיפול של Internal Family Systems Therapy.
הרב אברהם קנאי MA

בית דניאלה מכיר בחסות הנדיבה של מיתר, תל אביב

מרתון ירושלים

בזכות קהילה תומכת ויוזמה קהילתית ספונטנית, חברותיה של דניאלה ז"ל אחיותיה, הצטרפו יחד לריצת מרתון בירושלים, ביום שישי 9 במרץ 2018, כדי לתמוך בבית דניאלה. לשמחתנו, 135 רצים נרשמו למרתון!

ערב המרתון בערב פסטה בבית הפרדס, הדסה פרדס שתפה אותנו במוטיבציה העמוקה שלה בהקמת בית דניאלה. צעירים רבים נאבקים בימים אלו בבעיות רגשיות והיא רוצה להעניק להם את מה שהיה חסר לדניאלה . נוסף על כך, עופר ביטון, המטפל באמצעות כלבים של דניאלה, שיתף בניסיונו בעבודה עם דניאלה על אודות יעילותה של התרפיה דרך בעלי החיים. זאת ועוד, שרה מלכה אייזן עדכנה את הקהל על התקדמותנו המעשית בהפיכת הגשמת החזון של בית דניאלה מחזון למציאות.

החדשות המרגשות ביותר:

הרצה המובילה שלנו, בת הדודה בטי דויטש, אם לחמישה ילדים צעירים, הגיעה למקום הראשון בקטגוריית הנשים, בריצה של 42 ק"מ במשך 3 שעות, 9 דקות ו-48 שניות!

זה היה המרתון השלישי של בטי, אך זו הייתה הפעם הראשונה שהשתתפה במרתון ההררי הירושלמי המאתגר במיוחד. בטי אמרה: "הזיכרון של דניאלה והסיכוי להקים את בית דניאלה מקלט לבני נוער שסובלים כפי שהיא סבלה עוררו בי את המוטיבציה לרוץ הכי מהר שאני יכולה!"

בעבר בטי הגיעה למקום השישי בחצי מרתון שאירע בתל-אביב ב- 23 בפברואר 2018. בשנה שעברה היא רצה במרתון תל-אביב בעודה בחודש השביעי להריונה, וקיבלה אפילו את ברכת אביה, רופא הנשים OB-GYN. בית דניאלה כל כך גאה בבטי ואנו מצפים לחלוק עמה עוד הרבה ריצות מרגשות בעתיד!

ברכות לבטי על ניצחונה ותודתנו אליה על תרומתה לבית דניאלה להרחבה לחץ : כאן

Imperial

תרום לנו

צור קשר

info@beitdaniella.org

+972 54 672 0272